Przyszłość Dziecka

START W ŻYCIE

...to już duży chłopak. Kiedy to się stało?

Ubezpiecz dziecko zdalnie! Szczegóły u naszego Konsultanta.

Ubezpieczenie oszczędnościowe
START W ŻYCIE

Ubezpieczenie oszczędnościowe START W ŻYCIE to:

  1. Ubezpieczenie na życie dziecka.
  2. Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.

Daj dziecku gwarancję. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z ubezpieczeniem oszczędnościowym Prudential możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

  • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie, ważnym momencie swojego życia. Dzięki temu wiesz, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, otrzyma ono pieniądze na realizację planów.
  • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności dla Twojego dziecka.
  • Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem w ramach umów dodatkowych – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego inwalidztwa lub gdyby Ciebie zabrakło – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.
  • Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz. To, jak długo chcesz oszczędzać, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych – przy czym minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalnie do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy ubezpieczenia następującą po ukończeniu przez ubezpieczone dziecko 25. roku życia.
  • Swobodny wybór – To do Ciebie należy decyzja, kiedy dziecko otrzyma zgromadzone oszczędności (umowa może trwać maksymalnie do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy ubezpieczenia następującą po ukończeniu przez nie 25. roku życia). Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok. Dzięki temu możesz zaplanować np. finansowanie studiów dziecka.
  • Brak podatku od dochodów kapitałowych –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Czym jest ubezpieczenie oszczędnościowe?

Ubezpieczenia oszczędnościowe oferowane przez Prudential to jedno z rozwiązań ubezpieczeniowo-finansowych na polskich rynku ubezpieczeń. Zapewniają ochronę ubezpieczeniową, połączoną z oszczędzaniem na dowolny cel.

więcej

Jak się ubezpieczyć?

Znajdź oddział

Zadzwoń do nas

801 30 20 10
+48 22 548 06 98
 
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00