Ubezpieczenie dodatkowe Kompleksowa ochrona na wypadek poważnego zachorowania

Choroby chodzą po ludziach

Ubezpiecz się zdalnie! Szczegóły u naszego Konsultanta.

Kompleksowa ochrona na wypadek poważnego zachorowania

Poważne zachorowanie może przydarzyć się każdemu z nas.

W Prudentialu wiemy o tym jak ważne jest wsparcie w takiej sytuacji. Wtedy liczy się nie tylko czas, ale również dostęp do kosztownych metod leczenia czy leków. Choroba może uniemożliwić Ci aktywność zawodową przez dłuższy czas lub zupełnie ją wykluczyć. Środki z ubezpieczenia mogą pomóc sprawnie dostosować się Tobie i Twojej rodzinie do nowej sytuacji.

Ubezpieczenie Kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania to umowa dodatkowa, którą możesz zawrzeć do każdej z trzech umów głównych Emerytura bez Obaw, Oszczędności bez Obaw lub Komfort Życia, wzmacniając tym samym Twoją ochronę.

Wysoki poziom ochrony – maksymalna łączna wysokość wypłaconych Tobie świadczeń w przypadku kilku zachorowań może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia.

Bezpieczeństwo domowego budżetu – pracując na etacie, wykonując wolny zawód lub prowadząc działalność gospodarczą w przypadku poważnego zachorowania możesz być spokojny o domowy budżet. Koszty leków, rehabilitacja, utrzymanie rodziny czy spłata innych zobowiązań to wydatki, które mogą poważnie obciążyć domowy budżet w okresie pozostawania bez pracy. Świadczeniem z tytułu umowy możesz zabezpieczyć finanse Twojej rodziny.

Szeroki zakres ochrony – gwarantujemy ochronę obejmującą aż 54 zachorowania.

Możliwość wypłaty kilku świadczeń – zachorowania zostały podzielone na cztery grupy, tak aby w przypadku niektórych chorób po wypłacie świadczenia umowa mogła być kontynuowana.

Druga opinia medyczna – masz możliwość przekazania dokumentacji medycznej dotyczącej choroby i skonsultowania diagnozy ze specjalistą z najlepszych ośrodków medycznych na świecie.

Wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach – ochrona na wypadek poważnego zachorowania zapewni Ci dodatkowe środki finansowe, które możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na kosztowne leczenie, specjalistyczną diagnozę lub utrzymanie dotychczasowego standardu życia Twojej rodziny. 

Ubezpieczenie zdrowia na długie lata – umowę możesz kontynuować do ukończenia 65 roku życia.

Sprawdź, o jakich kosztach warto myśleć wykorzystując środki z Twojej polisy ubezpieczeniowej.

Polacy nie zdają sobie sprawy z tego, że koszty leków, rehabilitacji czy dojazdów do szpitala, itp. mogą być znacznie wyższe niż zakładają. Poza tym osoba chorująca najczęściej nie pracuje i musi się zmierzyć z niższymi wpływami do budżetu domowego.  Środki z polisy możesz przekazać na pokrycie nieprzewidzianych wydatków lub spłatę długów.

Z przeprowadzonych badań wynika, że 63% środków pochodzących z polisy na życie Polak chce przekazać na pokrycie kosztów leczenia, natomiast nie bierze on pod uwagę pozostałych kosztów, zobacz, jakich.

Badanie Prudential Family Index 2017, „Co Polacy myślą o poważnych zachorowaniach?" Kwiecień 2017, badanie ogólnopolskie, próba reprezentatywna 25-45 lat, pytania z możliwością wielokrotnego wyboru.

Jak działa ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie daje możliwość uzyskania ochrony swojego zdrowia i życia oraz zapewnienia bezpieczeństwa finansowego rodzinie. Ochrona polega na otrzymaniu  odpowiednio wysokiej sumy ubezpieczenia pozwalającej np. na powrót do zdrowia, czy umożliwienie bliskim życia na dotychczasowym poziomie.

Więcej

Jak się ubezpieczyć?

Znajdź oddział

Zadzwoń do nas

801 30 20 10
+48 22 548 06 98
 
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00