Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji

Jestem przygotowany na wszystko

Ubezpiecz się zdalnie! Szczegóły u naszego Konsultanta.

Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji

Dobrze być optymistą i ze spokojną głową myśleć o przyszłości, dlatego warto już teraz pomyśleć o ewentualnych wydatkach, które mogą pojawić się w przypadku pobytu w szpitalu lub operacji.

Dłuższy brak aktywności zawodowej w sytuacji, kiedy zawodzi zdrowie może znacząco obciążyć zasób domowego budżetu. Rozszerz zakres umowy podstawowej chroniącej Twoje życie o Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji. Środki z ubezpieczenia zapewnią Tobie i Twojej rodzinie finansowe wsparcie w sytuacji mniejszych lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji to umowa dodatkowa, którą możesz zawrzeć do umowy głównej "Komfort Życia", "Emerytura bez Obaw" lub "Oszczędności bez Obaw" (dawniej Oszczędności na Plus), tym samym wzmacniasz swoją podstawową ochronę.

Ochrona za granicą – pobyt w szpitalu lub operacja, które były następstwem nieszczęśliwego wypadku są objęte zakresem ochrony na całym świecie.

Możliwość wypłaty kilku świadczeń – łączna suma wszystkich świadczeń, jakie mogą zostać wypłacone w okresie ubezpieczenia to aż 600% sumy ubezpieczenia.

Świadczenia dodatkowe – w przypadku długiego pobytu w szpitalu (powyżej 21 dni) lub najbardziej skomplikowanych operacji (klasa pierwsza wskazana w OWU) otrzymujesz dodatkowe 10% sumy ubezpieczenia.

Wysoki poziom ochrony – maksymalne świadczenie za jeden pobyt w szpitalu wynosi 184% sumy ubezpieczenia.

Wsparcie finansowe – ubezpieczenie dodatkowe zapewni wsparcie finansowe, które pozwoli na pokrycie kosztów zakupu leków, sfinansowanie kosztów prywatnych konsultacji lekarskich, rehabilitacji czy zakup produktów ortopedycznych.

Elastyczny zakres sumy ubezpieczenia – sam decydujesz o wysokości sumy ubezpieczenia w przedziale od 10 000 do 50 000 zł. W przypadku Pakietu zdrowotnego(1) to aż 55 000 zł.

Stabilność finansowa – pokrycie luki budżetowej, gdy podczas pobytu w szpitalu masz mniejsze dochody lub, co ważniejsze, gdy nie masz ich wcale (jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą).

Szeroki zakres ochrony – ubezpieczenie dodatkowe zapewnia wsparcie finansowe w przypadku pobytu w szpitalu lub operacji w ramach ponad 200 procedur (operacji i zabiegów).

Ubezpieczenie na długie lata – umowa może być zawarta dla osoby w wieku od 16 lat i być odnawiana co 5 lat, aż do osiągnięcia przez ubezpieczonego wieku 70 lat.

Prudential oferuje także ubezpieczenie dodatkowe, z którego świadczenie może pokryć wydatki związane z pobytem dziecka w szpitalu wskutek choroby, nieszczęśliwego wypadku lub przeprowadzenia operacji.

Więcej informacji o umowach dodatkowych dla dzieci znajdziesz tutaj http://www.prudential.pl/wybierz-umowe-dla-siebie.

Jeśli szukasz szerokiego zabezpieczenia zdrowotnego, Prudential oferuje Pakiet zdrowotny(1).

Jeśli do jednej umowy głównej zawrzesz Pakiet zdrowotny(1), to w umowie dodatkowej na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji suma ubezpieczenia zostanie podwyższona o 10% (nie więcej niż 5000 zł) bez dodatkowych kosztów.

(1)Pakiet zdrowotny – jest to komplet trzech umów dodatkowych, po jednej z poniżej wskazanych grup, które w tym samym czasie są uzupełnieniem umowy głównej na rzecz tego samego Ubezpieczonego:

  • „Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji" oraz
  • „Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego zachorowania", „Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego zachorowania plus" albo „Ubezpieczenie dodatkowe kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania" oraz
  • „Ubezpieczenie dodatkowe przejęcia opłacania składek na wypadek poważnego zachorowania", „Kompleksowe ubezpieczenie dodatkowe przejęcia opłacania składek na wypadek poważnego zachorowania" albo „Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego uszczerbku".

 

Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu dziecka w szpitalu lub operacji

Świadczeniem z tytułu tej umowy możesz pokryć koszty związane z leczeniem Twojego dziecka, lukę budżetową powstałą w wyniku pobytu dziecka w szpitalu - gdy przebywasz na zwolnieniu lekarskim lub przerywasz funkcjonowanie działalności gospodarczej.

Więcej

Jak się ubezpieczyć?

Znajdź oddział

Zadzwoń do nas

801 30 20 10
+48 22 548 06 98
 
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00