Plan na zdrowe życie

Dbam o zdrowie, bo zdrowie to moja przyszłość

PLAN NA ZDROWE ŻYCIE

Za mniej niż 2 zł dziennie już od pierwszego dnia trwania umowy obejmujemy Cię ochroną na wypadek śmierci. Oznacza to, że w razie Twojej śmierci, bez względu na jej przyczynę, osoba uprawniona otrzyma 1.000 zł.

Zapewniamy również pomoc w przypadku zdiagnozowania u Ciebie nowotworu. W takiej sytuacji otrzymasz wsparcie – dostęp do Drugiej opinii medycznej - indywidualnej porady specjalisty z jednego z wielu wiodących ośrodków onkologicznych Ameryki Północnej, Europy bądź Azji, specjalizującego się w danej odmianie nowotworu. Opinię tę otrzymasz od nas przetłumaczoną na język polski.

W przypadku zdiagnozowania u Ciebie nowotworu złośliwego, objętego zakresem ubezpieczenia, Prudential wypłaci Ci świadczenie w wysokości 40.000 zł, które przeznaczysz na dowolny cel, np. hospitalizację oraz leki.

Pamiętaj jednak, że zgodnie z OWU, świadczenie to zostanie wypłacone tylko w przypadku, gdy choroba nowotworowa zostanie zdiagnozowana po upływie co najmniej 180 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia.

Niniejsza treść ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje na temat warunków udzielania ochrony ubezpieczeniowej znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „PLAN NA ZDROWE ŻYCIE".