Pewna Emerytura

EMERYTURA BEZ OBAW

Chciałabym żyć szczęśliwie, bez względu na to, ile mam lat.


Ubezpiecz się zdalnie! Szczegóły u naszego Konsultanta.

Ubezpieczenie oszczędnościowe

EMERYTURA BEZ OBAW

Ubezpieczenie oszczędnościowe EMERYTURA BEZ OBAW to:

  1. Ubezpieczenie na życie 
  2. Długoterminowy plan oszczędzania na emeryturę.

Ubezpieczenie oszczędnościowe EMERYTURA BEZ OBAW pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by na przyszłej emeryturze móc utrzymać standard życia na obecnym poziomie i po latach pracy wciąż realizować swoje marzenia.

Dzięki systematycznym wpłatom na ubezpieczenie oszczędnościowe możesz zgromadzić kapitał, by na emeryturze wciąż być aktywnym i w pełni wykorzystać wolny czas na realizację założonych planów i pasji.

  • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.
  • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności na emeryturę.
  • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.
  • Rozsądna wysokość wpłat – To nie jest duży wydatek. Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.
  • Elastyczne rozwiązanie – To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy ubezpieczenia, następującą po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia.
  • Brak podatku od dochodów kapitałowych  –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).

Czym jest ubezpieczenie oszczędnościowe?

Ubezpieczenia oszczędnościowe oferowane przez Prudential to jedno z rozwiązań ubezpieczeniowo – finansowych na polskim rynku ubezpieczeń. Zapewniają ochronę ubezpieczeniową, połączoną z oszczędzaniem na dowolny cel.

więcej

Ubezpiecz się na wypadek:

Jak się ubezpieczyć?

Znajdź oddział

Zadzwoń do nas

801 30 20 10
+48 22 548 06 98
 
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00