Tester Automatyczny

Opis

Zadania:

  • Planowanie, programowanie, wykonywanie oraz rozwój testów automatycznych zgodnie ze zgłoszonymi wymaganiami do aplikacji web oraz desktop
  • Tworzenie dokumentacji testowej, w szczególności przypadków i scenariuszy testowych
  • Pozyskiwanie i wytwarzanie danych do testów
  • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów w dedykowanym narzędziu
  • Re-testy dostarczonych poprawek
  • Raportowanie przebiegu testów

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania, również w metodach zwinnych (agile)
  • Znajomość technologii/aplikacji: Selenium IDE, Robot Framework, SoapUI, Jenkins, Sonar, SVN/GIT, Jira
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym praca na dokumentacji oraz systemach w tym języku
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)
  • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń

Kandydatom oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość budowania wiedzy i doświadczeń w zespole ekspertów z obszaru IT
  • Dogodną lokalizację biura przy metrze Wilanowska

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie online

Nr referencyjny

TA/01/2019

Lokalizacja

miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko

Forma zatrudnienia

umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenia
wydrukuj ofertę