Praktykant/ka w Zespole Aktuarialnym

Opis

Zadania na tym stanowisku:

  • Przygotowanie, testowanie i dokumentacja modeli aktuarialnych
  • Wsparcie kluczowych transakcji i wycen spółek ubezpieczeniowych
  • Udział w projektach z obszaru aktuariatu
  • Wsparcie w zarządzaniu ryzykiem w zakładach ubezpieczeń
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów aktuarialnych.

Wymagania

Kogo poszukujemy:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów magisterskich na kierunkach matematyka, informatyka bądź pokrewne kierunki ścisłe
  • Znajomość zagadnień aktuarialnych
  • Bardzo dobra znajomości MS Excel, mile widziana znajomość MS Access
  • Umiejętność tworzenia makr za pomocą VBA i/lub zapytań w języku SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Zdane egzaminy aktuarialne
  • Znajomość regulacji Solvency II

Kandydatom oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenia z atrakcyjną stawką godzinową, z możliwością przedłużenia pracy na stałe
  • Możliwość budowania wiedzy i doświadczeń w w Zespole Aktuarialnym, w oddziale międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji
  • Wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach
  • Elastyczny czas pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dogodną lokalizację biura tuż przy metrze Wilanowska

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie online

Nr referencyjny

PZA/03/2019

Lokalizacja

Warszawa

Stanowisko

Forma zatrudnienia

Umowa zlecenia z możliwością przedłużenia pracy na stałe
wydrukuj ofertę