Młodszy Tester w obszarze Aktuariatu

Opis

Jakie będziesz miał zadania:

  • Przygotowanie i testowanie modeli aktuarialnych na podstawie zdefiniowanych wymagań aktuarialnych i biznesowych
  • Udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych oraz specyfikacji obliczeniowych dla systemów informatycznych operacyjnych i sprzedażowych w zakresie obliczeń aktuarialnych
  • Przygotowywanie przypadków testowych na potrzeby testowania systemów w zakresie obliczeń aktuarialnych oraz
  • Przeprowadzenie pełnych testów systemów w zakresie obliczeń aktuarialnych
  • Analiza statystyczna danych wraz z przygotowywaniem raportów na temat portfela ubezpieczeń
  • Obliczenia aktuarialne na potrzeby wsparcia Departamentu Obsługi Klientów wraz z efektywną komunikacją z tym departamentem
  • Zapewnienie wysokiej jakości pracy oraz terminowego wykonania powierzonych zadań

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe matematyczne lub ekonomiczne (lub studiujesz na ostatnim roku i jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu)
  • Interesuje Cię obszar testowania
  • Znasz matematykę aktuarialną (nawet teoretycznie)
  • Znasz doskonale MS Excel i potrafisz budować modele z użyciem VBA,
  • Posługjesz się innymi narzędziami pakietu MS Office
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu przynajmniej dobrym (komunikatywnym)

Atutem będzie:

  • Znajomość produktów ubezpieczeń życiowych
  • Wiedza na temat modelowania przepływów finansowych w produktach ubezpieczeń na życie w modelach aktuarialnych
  • Umiejętność pisania zapytań SQL
  • Doświadczenie w pracy zespole aktuarialnym
  • Doświadczenie w efektywnej komunikacji z osobami zespołów operacyjnych, IT oraz pracownikami dostawcy oprogramowania
  • Chęć uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy

Kandydatom oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość budowania wiedzy i doświadczeń w zespole ekspertów z obszaru aktuariatu
  • Udział w ciekawych projektach na styku aktuariatu i IT
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i codzienną współpracę z naszą centralą w Irlandii
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Dogodną lokalizację biura przy metrze Wilanowska

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie online

Nr referencyjny

MTA/01/2019

Lokalizacja

miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko

Forma zatrudnienia

umowa o pracę
wydrukuj ofertę