Nasze Ubezpieczenia

Zapoznaj się z produktami Prudential.  

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze rozwiązania dla siebie, skorzystaj z naszego ofertomatu, który na podstawie Twoich potrzeb podpowie który produkt najlepiej do Ciebie pasuje.
 

PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA

Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie
to ubezpieczenie na życie z jednoczesnym długoterminowym planem oszczędzania na przyszłość. To gwarancja, że niezależnie od tego, co przyniesie jutro, Twoje dziecko otrzyma solidne wsparcie finansowe.

KAPITAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw
to ubezpieczenie na życie połączone z długoterminowym planem oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zgromadzić kapitał, skorzystać z niego i spełnić założone plany.

PEWNY KAPITAŁ

Ubezpieczenie na życie Pewny Kapitał

to połączenie ochrony ubezpieczeniowej i oszczędzania w jednym, prostym w obsłudze produkcie. Łączysz zabezpieczenie zgromadzonego kapitału z ubezpieczeniem na życie – w przypadku śmierci Twoi bliscy otrzymają świadczenie ubezpieczeniowe już od pierwszego dnia po zawarciu umowy ubezpieczenia.

PEWNA EMERYTURA

Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw
to ubezpieczenie na życie połączone z jednoczesnym długoterminowym planem oszczędzania na emeryturę. To rozwiązanie, które pozwoli Ci na przyszłej emeryturze utrzymać standard życia i realizować marzenia.

OCHRONA ŻYCIA

Ubezpieczenie Komfort Życia
to ubezpieczenie na życie, zawierane na określony czas. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że gdy Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im utrzymać obecny standard życia
 

PRU INWESTYCJA

Ubezpieczenie inwestycyjne PRU INWESTYCJA

to ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym umożliwiające inwestowanie kapitału w brytyjskie fundusze WPSFK i WPSFZ, z zastosowaniem mechanizmów łagodzących skutki bieżących wahań na rynkach finansowych.