Ludzie

Kim jesteśmy?

Pamiętamy o tym, że jesteśmy takimi samymi ludźmi, jak nasi Klienci. Na co dzień doświadczamy radości, jakich niesie życie, poświęcamy się rodzinie, wychowujemy dzieci. Dlatego tak dobrze rozumiemy Twoją potrzebę zabezpieczenia bliskich.
Szanujemy Twój czas, dlatego nie zadajemy zbędnych pytań. Staramy się, by zapewnić Ci maksymalnie szybką i sprawną obsługę.

Dzięki uproszczonym procedurom potrafimy maksymalnie skrócić proces oceny wniosku – dzięki temu w wielu przypadkach ubezpieczenie możesz otrzymać natychmiast.
Tak samo postępujemy w przypadku wypłaty świadczeń. Wszystko po to, aby zapewnić Ci stabilność i bezpieczeństwo finansowe, bez względu na to, co przyniesie życie.

Żyjemy w nowoczesnych czasach, więc jesteśmy równie nowocześni, jak one. Przyszłość jest dla nas tak samo ważna, jak teraźniejszość. Nie mówimy „co ma być, to będzie". Myślimy długoterminowo oraz staramy się skutecznie przezwyciężać trudności. Wszystko po to, by zapewnić Ci jak największy komfort.

Nasi Konsultanci ds. planowania finansowego

Konsultanci Prudential dbają o to, abyś otrzymał najlepsze wsparcie i obsługę najwyższej jakości. Zapewnią Ci fachową poradę oraz dostęp do produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Dzięki używanym przez Konsultantów nowoczesnym narzędziom jeszcze szybciej i łatwiej poznasz cechy naszych produktów, bez wychodzenia z domu i porównywania ofert w różnych miejscach.

Nasi Konsultanci są partnerem w rozmowie - pomogą Ci zrozumieć, na czym polega ubezpieczenie, przeanalizują Twoją obecną polisę i porozmawiają o Twoich planach na przyszłość.
Nasi Konsultanci są profesjonalistami, którzy oprócz dużej wiedzy na temat ubezpieczeń mają też wiele doświadczeń zawodowych, dzięki czemu możesz spodziewać się ciekawego spotkania.