Kapitał na przyszłość

OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW

Marzenia naprawdę się spełniają. Wystarczy im tylko troszkę pomóc.

Ubezpiecz się zdalnie! Szczegóły u naszego Konsultanta.

Ubezpieczenie oszczędnościowe
OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW

Ubezpieczenie oszczędnościowe OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW to:

  1. Ubezpieczenie na życie
  2. Długoterminowy plan oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. 

Ubezpieczenie oszczędnościowe OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie z niego skorzystać. Dzięki systematycznym wpłatom na ubezpieczenie oszczędnościowe możesz zgromadzić kwotę, która pozwoli Ci zrealizować założone plany i marzenia.

  • Gwarancja wypłaty –  Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.
  • Premie roczne i premia końcowa – Możesz zyskać jeszcze więcej. Masz możliwość otrzymania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wysokość Twoich oszczędności.
  • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.
  • Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz, jak długo oszczędzać. Zależy to tylko od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy ubezpieczenia, następującą po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Oszczędzać możesz już w wieku 16 lat.
  • Rozsądna wysokość wpłat – Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.
  • Brak podatku od dochodów kapitałowych –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Czym jest ubezpieczenie oszczędnościowe?

Ubezpieczenia oszczędnościowe oferowane przez Prudential to jedno z rozwiązań ubezpieczeniowo – finansowych na polskich rynku ubezpieczeń. Zapewniają ochronę ubezpieczeniową, połączoną z oszczędzaniem na dowolny cel.

więcej

Jak się ubezpieczyć?

Znajdź oddział

Zadzwoń do nas

801 30 20 10
+48 22 548 06 98
 
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00