Jak działają nasze ubezpieczenia?

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ubezpieczenia oszczędnościowe Prudential

Specjaliści Prudential przygotowali specjalnie dla Ciebie sekcję edukacyjną, która ma na celu przybliżenie tematyki ubezpieczeń.
Jeśli czujesz że twoja wiedza w dziedzinie ubezpieczeń jest niewystarczająca, przeczytaj nasze artykuły. Mamy nadzieję że pomogą Ci w podjęciu świadomych decyzji związanych z planowaniem przyszłości.

Umowy dodatkowe Prudential

Umowy dodatkowe dają możliwość rozszerzenia zakresu ochrony. Możesz dokupić je do umowy głównej EMERYTURA BEZ OBAW, OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW, START w ŻYCIE CZY KOMFORT ŻYCIA. Przeczytaj nasze artykuły, aby dowiedzieć się jak wybrać idealną umowę dla Ciebie i co możesz dzięki niej zyskać.

 

Słownik

B C D F G I K O P R S Ś U W Z

P

Polecenie zapłaty

bezgotówkowa forma rozliczeń bankowych. Realizuje je Krajowa Izba Rozliczeniowa w systemie ELIXIR. Wymaga zgody właściciela rachunku na obciążanie jego rachunku, która jest wydawana na odpowiednim formularzu, weryfikowana przez bank.

Polisa

dokument potwierdzający zawarcie umowy ubezpieczenia przez Prudential.

Przelew elektroniczny

jedna z form pieniężnych rozliczeń bezgotówkowych. Polega na wydaniu bankowi lub na poczcie jednorazowej dyspozycji przekazania określonej kwoty z rachunku bankowego płatnika na wskazany przez niego inny rachunek bankowy. Inicjowana przez płatnika.