Kariera w Centrali

Osiągaj wyniki, Stawiaj wyzwania, Inspiruj, Współpracuj – zachowania Prudential to wyznaczniki naszych działań.

Stawiamy ambitne cele, regularnie i otwarcie omawiamy postępy, rozwijamy się poprzez zdobywanie doświadczeń oraz codzienny coaching. Jesteśmy dumni z tego, że możliwość nieustannej nauki jest dostępna dla wszystkich na co dzień.
Nasz proces rekrutacji jest tak zaprojektowany, by zidentyfikować osoby, które mają zarówno odpowiednie umiejętności, doświadczenia jak również kierują się wartościami zdefiniowanymi jako kluczowe wartości Prudential.

Jeśli praca w Prudential wpisuje się w Twoje plany rozwojowe, przejrzyj dostępne oferty pracy i prześlij nam swoje CV.

  • Departamenty w Centrali
    • Pracując w Centrali Prudential możesz realizować swoją karierę w następujących departamentach

      • Departament Personalny
      • Departament IT
      • Departament Operacyjny
      • Departament Prawny
      • Departament Ryzyka i Compliance
      • Departament Finansowy i Aktuarialny
      • Departament Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej
      • Departament Sprzedaży
      • Departament Rozwoju Produktów
  • Jak przygotować CV?
    • Poprawnie skonstruowany życiorys powinien być przejrzysty i dokładnie opisywać przebieg Twojej kariery zawodowej. Przede wszystkim rzetelnie i dokładnie opisz swoje doświadczenia:

      • realizowane zadania
      • prowadzone projekty
      • zakres odpowiedzialności i uprawnień.

      Pomocny może być schemat:

      • zakres dat, nazwa firmy (krótki opis jej działalności w przypadku, gdy nie jest to duża znana firma): zajmowane stanowisko- zakres obowiązków.

      Opisując wykształcenie i udział w kursach, pamiętaj, aby uwzględnić nazwę szkoły, uzyskany tytuł czy certyfikat. Tu także trzeba pamiętać o datach. W CV nie może zabraknąć informacji o znajomości języków obcych. Określ poziom swoich umiejętności, możesz posłużyć się na przykład skalą: podstawowy, komunikatywny, dobry, bardzo dobry lub płynny, biegły.

      Trudno wymagać od osoby, która ma kilkanaście lat doświadczenia, by opisała je na jednej stronie. Musisz wyważyć – starać się opisać maksymalnie konkretnie i zwięźle swoje doświadczenie, najlepiej w podpunktach, opisać je dokładnie – ale nie nazbyt szczegółowo.

      Jeśli CV zawiera zdjęcie – to bardzo pomaga rekruterom w zapamiętywaniu kandydatów. Należy pamiętać, że osoba, która czyta CV, w ciągu dnia przegląda ich dziesiątki. Umieszczenie zdjęcia ułatwia zapamiętanie aplikacji.

      Gotowe CV prześlij mailem na adres podany w ogłoszeniu. Najlepiej nazwij plik swoim imieniem i nazwiskiem a mail zatytułuj numerem referencyjnym i nazwą stanowiska, o które się ubiegasz.

W Prudential skupiamy profesjonalistów z całego świata. Potrafimy czerpać wiedzę z długoletnich doświadczeń oraz odważnie patrzeć w przyszłość.
Katarzyna Partyga
Dyrektor ds. Personalnych