Aktualności

 • 2015-04-13 15:32

  Nowa kampania Prudential w mediach

  Od soboty trwa nasza kampania rekrutacyjna. Jasno i uczciwie mówimy o zasadach współpracy z naszymi przedstawicielami. Kampania potrwa do końca czerwca tego roku, a towarzyszą jej bezpłatne Seminaria Kariery w wybranych miastach Polski. Prudential pokazując, jak może wyglądać zawód przedstawiciela ubezpieczeniowego, zachęca do współpracy i buduje również wizerunek w ramach tzw. employer branding.

  2015-03-31 12:35

  Nowy serwis internetowy dla osób myślących o karierze przedstawiciela ubezpieczeniowego

  Dosłownie kilka dni temu uruchomiliśmy nowy serwis internetowy dla tych, którzy myślą o karierze przedstawiciela ubezpieczeniowego. Pod adresem www.kariera-prudential.pl można zapoznać się z tym, co oferujemy naszym współpracownikom. Dajemy słowo, że zasady współpracy są uczciwe i przejrzyste.

  2015-01-16 12:19

  SPECJALNE UBEZPIECZENIE DLA DZIECI OD POWAŻNYCH ZDARZEŃ – SPRAWDŹ, CZY TWOJE DZIECKO JEST UBEZPIECZONE

  Każdy odpowiedzialny rodzic powinien zadbać o ubezpieczenie swojego dziecka. Prudential wprowadził specjalne ubezpieczenie od poważnych zdarzeń. Już teraz możesz otrzymać polisę bez ponoszenia kosztów składki. Sprawdź na stronie www.prudential-dobrypoczatek.pl

  Nasza akcja trwa przez cale ferie zimowe.

  2014-12-05 13:00

  Prudential oficjalnie otworzył swój kolejny oddział. Nowa placówka w Częstochowie

  Nasz kolejny oddział został właśnie uroczyście otwarty. Tym razem pora na Częstochowę, w której do współpracy chcemy pozyskać docelowo około 100 osób. Jeśli jesteś zainteresowany karierą w finansach i chcesz zdobyć cenne doświadczenie we współpracy z szanowaną marką ubezpieczeń – zapraszamy do kontaktu.
  Szczegóły na http://www.prudential.pl/kariera-konsultanta
  Oddział Prudential w Częstochowie jest trzecim z kolei w województwie śląskim. Dane kontaktowe wszystkich naszych oddziałów znajdują się na http://www.prudential.pl/oddzialy-i-konsultanci

  2014-11-17 14:39

  Spełnione obietnice Prudential – kolejna kampania reklamowa

  17 listopada ruszyła nasza najnowsza kampania reklamowa. Spełniamy obietnice złożone spadkobiercom naszych przedwojennych klientów i prezentujemy historie Pani Joanny z Sopotu i Pana Piotra z Poznania.
  Nasze spoty prezentują prawdziwe historie przedwojennych polis. Głównym wątkiem kampanii jest kluczowa dla nas wartość - spełnianie obietnic złożonych klientom i dotrzymywanie danego słowa. W naszej kampanii występują autentyczne postaci - Pani Joanna i Pan Piotr - których krewni przed wojną byli klientami Prudential.

  Nasi bohaterowie otrzymali świadczenia z przedwojennych polis, zaś Pan Piotr dołączył do grona naszych klientów, ubezpieczając w Prudential swoje dzieci.

  Dowiedz się więcej na www.historieprudential.pl

  poprzednie 1 2 3 4 5 6
Kontakt dla mediów

Kontakt dla mediów

Damian Ziąber
+48 502 591 655

Dlaczego Prudential